Sprzedaż bagażników Thule Warszawa -Łomianki

Oferta Sprzedaży bagażników Thule

Sprzedajemy montujemy serwisujemy doradzamy i modernizujemy bagażniki Thule.

www.bagazniki-warszawa.pl

Sprzedajemy tylko sprzęt z najwyższej półki, za którego jakość możemy ręczyć. Zaufaliśmy profesjonalistom, czyli firmie Thule , które produkują bagażniki od wielu lat i są doceniani oraz rekomendowani przez wielu producentów samochodów. Nasza sprzedaż odbywa się poprzez Internet lub Telefon. Oferowany w Internecie sprzęt zawsze mamy na swoim magazynie i jest on dostępny od ręki. Jeżeli chciałbyś przed zakupem obejrzeć sprzęt lub uzyskać fachową poradę w wyborze bagażnika wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Udostępnimy ci nasz magazyn gdzie zaprezentujemy sprzęt, który Cię interesuje a także udzielimy wsparcia w wyborze bagażnika.

Jeżeli w naszej ofercie internetowej nie znajdziesz asortymentu THULE , którym jesteś zainteresowany, daj znać! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Akceptując ją i wpłacając zaliczkę masz pewność, że w ciągu max 24h sprzęt będzie gotowy do odebrania w naszym magazynie lub przygotowany do wysłania na wskazany adres kurierem. Korzystamy z najlepszych dostawców.

Dzięki temu cena oferowanego przez nas asortymentu zawsze jest konkurencyjna a jakość najwyższa.

Pamiętaj! Zakup dobrego bagażnika to inwestycja w bezpieczeństwo Twoje i innych!

Pamiętaj! Nie sprzedajemy tanich, niemarkowych bagażników i box-ów o wątpliwej jakości. Kupowanie uniwersalnych bagażników i tanich box-ów typu „no name” zazwyczaj owocuje uszkodzeniami dachu w miejscu mocowania bagażnika, jak również stwarza zagrożenie dla życia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Na własne oczy widzieliśmy spadające deski windsufingowe i rowery, gdzie przyczyną były właśnie tanie/marketowe bagażniki…

Jeżeli byłeś Klientem naszej wypożyczalni kupując asortyment, który oferujemy zapytaj o ceny specjalne dla stałych Klientów. Do każdego zakupionego bagażnika odebranego u nas osobiście oferujemy montaż gratis.

Top